Rodinný Penzión nad Skalicou s panoramatickým výhľadom na mesto ponúka ubytovanie v kompletne vybavených apartmá- noch s vlastnou kuchyňou a sociálnym zariadením.

Leží v kľudnej časti obklopený vinohradmi rozprestierajúcimi sa nad mestom. Poloha penziónu má výbornú dostupnosť z centra mesta, a preto je penzión vhodný ako pre oddych a relax, tak i pre aktívnych návštevníkov, ktorí chcú spoznať Skalicu a Záhorie.

Penzión disponuje vlastným parkoviskom a veľkou záhradou s altánom.

Napište nám

Penzión nad Skalicou
90901, Skalica 4619
E-mail:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Telefón: +421 903 432 271

Ponúkame

Ako bonus pre našich ubytovaných hostí ponúkame 50% zľavu na plavbu loďou po Baťovom kanáli od mája do septembra 2018.

Penzión nad Skalicou

Okolie

Skalica a Záhorie je cieľom mnohých návštevníkov, ktorí vyhľadávajú...

...historické pamiatky

V Skalici môžete nájsť veľa historických pamiatok, ktoré sú sprístupnené počas celého leta zdarma v piatok, sobotu a nedeľu. V pamiatkach na vás budú čakať vyškolený sprievodcovia, ktorí vám poskytnú informácie. Mimo letnej sezóny môžete tieto pamiatky navštíviť so sprievodcom mesta Skalice. Nezabudnite navštíviť Rotundu sv. Juraja, Františkánsky kláštor, Mlyn bratov Pilárikových, Dom kultúry arch. D. Jurkoviča, Vežu kostola sv. Michala...

V blízkosti Skalice sa nachádzajú i ďalšie významné stavby, ktoré odporúčame vidieť. V neďalekých Kopčanoch stojí najstaršia pamiatka v strednej Európe - Kostol sv. Margity Antiochijskejz čias Veľkej Moravy, 20 km vzdialený Šaštín sa pýši Bazilikou Sedembolestnej Panny Márie, v Holíči stojí jeden z posledných kamených veterných mlynov...

...prírodu a oddych

Asi 7 km za mestom sa rozprestiera Chvojnícka pahorkatina so známou rekreačnou oblasťou Zlatnícka dolina, ktorá ponúka množstvo turistických a cyklo chodníčkov, prírodné kúpalisko, kolibu a salaš.
Obľúbenou oddychovou zónou domácich obyvateľov, ale aj návštevníkov sú Skalické rybníky vhodné na príjemnú prechádzku.

...dobrodružstvo a zážitky

Známou a obľúbenou aktivitou pre všetky vekové kategórie je návšteva Baťovho kanála spojená s dobrodružnou plavbou na lodi. Máte možnosť prenajať si motorový čln a plaviť sa z nášho skalického prístavu smerom na Moravu. Člny môžu riadiť osoby nad 18 rokov bez kapitánskych skúšek. Baťov kanál dáva možnosť krátkej hodinovej plavby alebo tiež celodenného výletu. Pre tých, ktorí radi oddychujú, prístav ponúka vyhliadkové plavby s lodivodom a prehliadkou technickej pamiatky Výklopník.

...gastrošpeciality

Skalica sa okrem iného môže popýšiť gastronomickou špecialitou európskeho významu, reč je samozrejme o Skalickom trdelníku, ktorý sa stal prvým potravinárskym výrobkom chráneným zemepisným označením zaregistrovaným európskou komisiou. Jeho chuť a vôňa Vás presvedčia o správnosti tejto voľby a zaručene si ho budete chcieť so sebou odviezť i domov, čo Vám radi zabezpečíme.
Skalický trdelník má konkurenta v tradičnom pracne vyrábanom pečive s príchuťou zázvoru, ide o skalické zázvorníky, ktoré sú dnes už veľkou vzácnosťou, lebo ich recept sa predáva z pokolenia na pokolenie a práve pre svoju zložitú výrobu sa dnes pečú čím ďalej tým menej.
Unikátnou "špecialitou" medzi všetkými je bezpochýb Skalická torta a jej výroba hraničiaca s umeleckou prácou, veď sa presvedčte sami pri prehliadke výrobne.

...golf

Neďaleko penziónu pod panorámou vinohradov sa nachádza prvý mestský golfový areál na Slovensku s plnohodnotnou infraštruktúrou. 18-jamkové ihrisko vo vinohradníckej časti mesta ponúka okrem ihriska i posedenie v klubovej reštaurácii a možnosť odpalov i pre nehráčov golfu.

V prípade záujmu Vám náš penzión rád zabezpečí všetky služby a aktivity za zvýhodnené ceny! Informujte sa prosím vopred.

PRIPRAVUJEME

Budujeme pre Vás nové apartmány v samostatných domoch, ktoré Vám poskytnú maximálne súkromie. Okolie domov spríjemní kúpacie jazero s mólom pre Váš oddych.

Partneri

 

Naše spriatelené weby
Patrite aj vy k nim a kontaktujte nás.... www.nadskalicou.sk